W innym miejscu piszemy, że do stworzenia projektu szalika nie trzeba wiele, gdzie indziej przeprowadzamy Cię przez proces od herbu do szalika, wskazujemy również że do projektu wystarczy prosty rysunek. To jednak nie wszystko.
Na tej stronie chcemy również pokazać, że jesteśmy w stanie odwzorować również szalik ze zdjęcia. Aby było to możliwe, prześlij do nas zdjęcie szalika koniecznie rozłożonego – fotografie szalika na szyi nie ukazują go w pełnej postaci.
Zasada im większe zdjęcie tym lepsze jest oczywista, ale nie musi to być plik-gigant, chodzi po prostu o to, żeby było szalik wyraźnie widać. Jeśli Ty sam widzisz na zdjęciu wszystkie szczegóły szalika, to i my zobaczymy.
Jeżeli posiadasz dodatkowe informacje, takie jak nazwa czcionki użytej na szaliku – to tym lepiej, ale nie jest to konieczne.
Mile widziane jest za to podesłanie herbu użytego w projekcie, co często nie stanowi problemu.
Jaki może być efekt ostateczny? Bardzo bliski pierwowzorowi, ale… nie identyczny.
Nawet przy wydrukach występują różnice, np. rozbieżności odcieni kolorystycznych w zależności od użytych farb czy materiałów, na których jest wykonywany nadruk. Co dopiero na szaliku, który nie jest wydrukiem, lecz składa się z wielu nachodzących na siebie elementów. Rozbieżności w odcieniu przędzy czy też delikatne różnice we wzorze są naturalne i wynikają ze specyfiki produkcji.
Możliwe są nieznaczne przesunięcia, gdyż nie da się „skserować” oryginalnego wzoru, trzeba go po prostu przerysować.
Czy jednak będziemy blisko? Wydaje się, że tak. Oceń sam: